NARUKI

Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki na odzieży, którą można u nas zamówić lub przynieść własną i zlecić sam nadruk.

FLEX

Nadruk jednokolorową folią, dostępną w wielu kolorach. Folia przenoszona jest na materiał za pomocą pras przemysłowych przy użyciu wysokiej temperatury. Dzięki temu nadruk jest trwały. Ta metoda nadruku może być stosowana już dla jednej sztuki odzieży. Jest odpowiednia dla szerokiej gamy dzianin – zarówno syntetycznych jaki i naturalnych, np. bawełny. Nie wymaga przygotowania żadnych matryc, więc nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów oprócz kosztu wprasowanego nadruku.

DTF Direct to film

Nadruki DTF to nowoczesna technologia druku, która pozwala na drukowanie wysokiej jakości obrazów na odzieży, łączy zalety druku cyfrowego z możliwością drukowania na różnych materiałach (np. bawełna, poliester, mieszanki tkanin). W porównaniu do innych technologii druku DTF oferuje lepszą jakość obrazu, większą trwałość i elastyczność nadruku. Nadruki DTF są odporne na pękanie, blaknięcie i zmywanie, co sprawia, że są idealne do stosowania na odzieży.Ten rodzaj nadruku jest możliwy do wykonania dla dowolnej ilości, również jednej sztuki, bez dodatkowych kosztów przygotowawczych jak np. w przypadku sitodruku. Sprawdza się w przypadkach konieczności naniesienia wielokolorowego logo lub herbu na dowolny rodzaj odzieży.

SUBLIMACJA

Nadruk wykonywany jest przy pomocy tuszy sublimacyjnych czyli barwników, które wiążą się z włóknami poliestrowymi. W wysokiej temperaturze pigmenty zmieniają stan skupienia z ciekłego na gazowy, natomiast włókna poliestrowe otwierają się i barwnik jest absorbowany i blokowany przez molekuły poliestrowe, przenika do ich wnętrza zamiast osadzać się na powierzchni, co ma miejsce w przypadku innych metod nanoszenia grafik na produkt. Efektem końcowym jest wyrazisty, precyzyjny obraz „wdrukowany” w koszulkę, niewyczuwalny w dotyku, co daje duży komfort użytkowania. Jednocześnie nadruk charakteryzuje się niezwykłą trwałością - nie traci swojej intensywności wraz z długotrwałym użytkowaniem i wielokrotnym praniem. Metoda ta pozwala na niezwykłą precyzję, możliwość druku najbardziej skomplikowanych wzorów, przejść kolorystycznych, fotografii.

Cena nadruku zależy przede wszystkim od jego wielkości, w niektórych przypadkach stopnia skomplikowania oraz jednorazowej ilości i jest indywidualnie ustalana dla każdego nadruku.